Голландці купили українського страховика

Четвер, 6 грудня 2012, 09:52

Компанія з управління фондами прямих інвестицій Horizon Capital 5 грудня оголосила про продаж 100% акцій компанії зі страхування життя "Фідем Лайф".

Покупцем виступила міжнародна страхова група Aegon зі штаб-квартирою в Гаазі, передає "Комерсант-Україна".

"Закриття угоди заплановано на початок 2013 року після того, як будуть отримані необхідні дозволи регулюючих органів", - повідомили в Horizon Capital.

"Фідем Лайф" буде перейменована в Aegon Ukraine.

Нинішня бізнес-модель "Фідем Лайф" добре вписується в стратегію розвитку Aegon, заявив глава правління Aegon в регіоні Центральної та Східної Європи Габор Кепеч.

"Ми продовжимо нарощувати продажі за рахунок розвитку агентської мережі та співпраці з ключовими брокерами", - розповів голова правління "Фідем Лайф" Хайс Юкен.

За його словами, для зміцнення позиції на ринку нові власники мають намір повною мірою використовувати можливості провідної компанії зі страхування життя в країнах Центральної та Східної Європи.

Сума угоди не розголошується.

До кризи компанії зі страхування життя оцінювалися за залученими за останній рік преміях.

Однак зараз покупці все частіше орієнтуються на фінансові показники.

За оцінками фахівців, Horizon Capital могла отримати за актив від 25 млн гривень (якщо оцінювати за зібраними преміями) до 45 млн гривень (при оцінці вартості компанії за вирахуванням боргів).

Aegon займається накопичувальним страхуванням життя (86,6% премій).

У 2011 році СК залучила 19,5 млрд євро премій, а чистий дохід становив 1,5 млрд євро.

СК працює в США, Нідерландах, Великобританії, Чехії, Угорщині, Румунії, Словаччині, Туреччині.

Підписуйтесь на наші push-повідомлення, щоб першими дізнаватися про появу нових матеріалів. Ми обіцяємо надсилати тільки дійсно важливі новини.