Залізниця накупила у британців запчастин на 10 мільйонів

Вівторок, 25 грудня 2012, 10:47

ДП "Укрзалізничпостач" уклало угоду з ТОВ "Машбудресурс" на придбання запчастин до вантажних вагонів на 10,31 млн гривень.

Про це пишуть "Наші гроші" з посиланням на "Вісник державних закупівель".

Як зазначається у повідомленні, придбано замки по 491 гривні, замок "держатель" по 264 гривні, запобіжники замка по 108 гривень, підйомники замка по 96 гривень та валики підйомника по 264 гривень.

Засновником "Машбудресурсу" є ТОВ "Тотал кепітл корпорейшн", яке в свою чергу засновано британською фірмою "Конформіті інвест лімітед".

Донедавна директором "Тотал кепітл корпорейшн" була Яна Курбатова, відома як співробітник управління справами "Укрзалізниці".

"Також вона очолювала ТОВ СК "Нафтагазстрах". Засновниками страхової фірми є Андрій Остапко та Олександр Козирєв, які фігурували в компаніях з групи народного депутата від Партії регіонів Юрія Іванющенка, а також австрійська фірма "Магелан лоджістікс гмбх" і лондонська фірма "Копартнер інвест лімітед", - пише видання.

Єдиним конкурентом на тендері було ТОВ "Екотранссістем", яке до останнього часу контролювалось фірмою "Копартнер інвест лімітед".

А зараз її засновником через ланцюжок компаній є донеччанка Анастасія Жалковська.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!