У владі заговорили про передчасний розпродаж землі

Вівторок, 18 грудня 2012, 16:03

Глава Держземагентства впевнений на 99%, що мораторій на землю буде скасовано до 1 січня 2016 року.

Про це повідомив глава Державного агентства земельних ресурсів України Сергій Тимченко, передають "Коментарі".

"Після формування уряду у мене буде можливість безпосередньо переговорити з президентом, і я зроблю все можливе, щоб переконати керівництво країни в тому, що мораторій до 2016 року, який прийнятий, істотно гальмує економічний розвиток України в цілому", - сказав Тимченко.

За його словами, ймовірність того, що закон "Про обіг земель сільськогосподарського призначення" буде прийнятий і мораторій на продаж землі буде скасований раніше 2016 року, складає "99 відсотків".

Глава Держземагентства зазначив, що до продовження мораторію на продаж землі до 2016 року, планувалося почати функціонування ринку землі відразу ж після прийняття закону "Про обіг земель сільськогосподарського призначення".

"Максимум в лютому місяці ми б прийняли цей закон, а з другої половини року почав би роботу повноцінний ринок землі. Мораторій на продаж земель сільгосппризначення до 2016 року відкинув країну в минуле", - сказав Тимченко.

Нагадаємо, 20 листопада Верховна рада прийняла в другому читанні зміни до Земельного кодексу, згідно з якими мораторій на купівлю-продаж землі сільськогосподарського призначення був продовжений на термін до прийняття закону "Про обіг земель сільськогосподарського призначення", але не раніше 1 січня 2016 року.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua