ДУСя за сотні тисяч покращить контроль за виконанням доручень Януковича

Четвер, 13 грудня 2012, 10:01

Державне управління справами 6 грудня уклало угоду з ТОВ "НВО "Ер-Джі-Дейта" на розроблення програмних засобів Адміністрації президента України вартістю 140 тис гривень.

Про це повідомляється в "Віснику державних закупівель", пишуть "Наші гроші".

Як зазначається у повідомленні, кошти виділено на створення програмного забезпечення підсистеми ведення електронного архіву автоматизованої системи контролю за виконанням актів та доручень президента України. Це дозволить підвищити оперативність звітування та рівень контролю за виконанням президентських актів і доручень, а також отримати оперативний доступ до повнотекстових документів, які зберігаються в системі.

"Автоматизована система контролю за виконанням актів та доручень президента України була створена на базі комп’ютерної програми Optіma-WorkFlow-Стандарт та впроваджена в експлуатацію у 2004 році ТОВ "Ер-Джі-Дейта Україна", - йдеться у повідомленні.

В 2011 році систему було модернізовано за 535 тис гривень цією ж фірмою. Відтак останній тендер було проведено за неконкурентною процедурою закупівлі "в одного учасника".

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!