Державні ТРК заробили на виборах понад 92 мільйони

Середа, 28 листопада 2012, 18:57

Загальна сума отриманих коштів за угодами з ЦВК та за угодами з суб’єктами виборчого процесу складає 92,6 млн гривень.

Про це повідомила прес-служба Держкомтелерадіо, передає "Телекритика".

Згідно з повідомленням, державні ТРК  загалом змогли забезпечити рівний доступ учасників виборчого процесу до теле- і радіоефіру. Близько 2 тисяч годин на телебаченні, понад 1100 годин на радіо були присвячені висвітленню передвиборчих програм та політичній рекламі в ефірах державних мовників.

"Загальна сума отриманих коштів за угодами з ЦВК та за угодами з суб’єктами виборчого процесу складає 92,6 млн гривень. Усі вони, за рекомендацією колегії, будуть використані на реалізацію заходів з підвищення якості роботи ДТРО", - йдеться у повідомленні.

Як зазначає видання, разом з тим, вибори-2012 виявили прогалини, які має чинний виборчий закон. Це, зокрема, відсутність чіткого єдиного підходу до визначення вартості ефіру державних компаній при висвітленні політичної агітації.

"З одного боку, законом визначена певна формула, з іншого – ЦВК виходить з фактично виділених бюджетних коштів на ці цілі. Також у деяких областях неможливо було виконати норму про так звані "20 хвилин тиші" між виступами кандидатів між 19.00 та 22.00 через надто велику кількість зареєстрованих кандидатів", - пише видання.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!