Новинський хоче викупити акції банку "Форум" майже в 23 рази нижче номіналу

Середа, 28 листопада 2012, 16:25

"Смарт-Холдинг" має намір викуповувати акції у міноритарних акціонерів банку "Форум" за 0,435 гривень за одну акцію, що майже в 23 рази нижче номіналу.

Про це передає "УНІАН" з посиланням на прес-службу компанії Dragon Capital.

"Охочі продати свої частки акціонери повинні відправити письмову заяву в головний офіс "Форуму" протягом 30 днів після надходження пропозиції (вона датована 16 листопада 2012 року). Оплата буде здійснена протягом 20 днів з моменту підписання угоди про викуп", - йдеться в повідомленні.

"Говорячи про ціну викупу акцій, старший аналітик Dragon Capital Анастасія Туюкова пояснила, що вона базується на біржовій ціні акцій банку "Форум" за станом на 30 жовтня 2012 року, коли була закрита угода щодо його купівлі "Смарт-Холдингом" у німецького Commerzbank", -  пише видання.

Нагадаємо, 30 жовтня компанія "Смарт-Холдинг" оголосила про закриття угоди з придбання 96,0635% акцій ПАТ "Банк Форум".

Банк "Форум" створений в 1994 році, на сьогодні входить до групи найбільших банків України.

"Смарт-холдинг" - інвестиційна група з фокусом на вкладеннях в Україну, країни СНД і Європи. Займається розвитком проектів у гірничо-металургійному комплексі ("Метінвест"), в нафтогазовому секторі (Regal Petroleum), у виробництві нерудних матеріалів ("Смарт-Нерудпром"), в суднобудуванні (Smart Maritime Group), в Агропереробка ("Верес"), здійснює будівництво глибоководного порту Очаків і управляє низкою підприємств в інших галузях економіки.

Основним бенефіціаром "Смарт-холдингу" є Вадим Новинський.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"