Google почав збір підписів на підтримку вільного інтернету

Середа, 21 листопада 2012, 13:44

Google запустила спецсайт Take Action, на якому збирає підписи на підтримку вільного і відкритого інтернету та розповідає про негативні наслідки держрегулювання інтернету.

Про це сказано на сайті проекту, передають "Ведомости".

"У вільному світі без кордонів інтернет повинен бути доступним. Можливість вплинути на долю інтернету має бути не тільки в урядів, але й мільярдів інтернет-користувачів і технічних фахівців у всьому світі", - йдеться у повідомленні.

Згідно з інформацією, цензура матеріалів в мережі діє вже у 42 країнах, а за останні два роки уряди різних країн прийняли 19 нових законів, що обмежують свободу слова в інтернеті.

Реклама:

Представники Google також відзначають, що Міжнародний союз електрозв'язку (МСЕ) має намір внести зміни до Регламенту міжнародного електрозв'язку, однак дані зміни обговорюються тільки представниками урядів, а не інтернет-компаніями.

При цьому всі матеріали щодо змін засекречені, стверджують у компанії.

На початку грудня в Дубаї повинна пройти конференція Міжнародного союзу електрозв'язку, де, за даними Google, будуть обговорюватися питання регулювання інтернету.

Користувачі, що розділяють позицію компанії Google, можуть залишити на сайті Take Action свій підпис.

При цьому Google залишає за собою право опублікувати на сайті Take Action ім'я користувача, який підписав петицію, і інформацію про його місцезнаходження.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Реклама: