В держрезерв заклали тушонку із свиней хворих на африканську чуму

Вівторок, 30 жовтня 2012, 11:09

Державне агентство резерву України 23 жовтня уклало угоду з "Бердянськими ковбасами" на придбання свинячої тушонки за 2,36 млн гривень.

Про це повідомляється в "Віснику державних закупівель", пишуть "Наші гроші".

Придбано 159 088 фізичних банок вагою 525 грамів по 14,84 гривень за банку.

Для виготовлення цієї тушонки використано свинину, отриману від забою в Приморському районі Запорізької області цього літа. Про це йдеться в обґрунтуванні закупівлі, проведеної за неконкурентною процедурою "в одного учасника".

В липні в місцевому селі Камишоватка в одному з підсобних господарств було виявлено африканську чуму свиней.

31 липня Державна ветеринарна та фітосанітарна служба визначила підприємство ТОВ "Бердянські ковбаси"  для забою свиней, вилучених у першій загрозливій зоні високого ступеня ризику занесення інфекції (10 км) Приморського району.

22 серпня Кабмін розпорядженням № 655-р доручив Мінекономрозвитку "забезпечити придбання 159 088 фізичних банок (1/525 грамів) консервів м’ясних "М’ясо тушковане. Свинина", що відповідають вимогам ДСТУ 4450-2005, отриманих у результаті переробки сировини тваринного походження з першої загрозливої зони".

Підписуйтесь на наші push-повідомлення, щоб першими дізнаватися про появу нових матеріалів. Ми обіцяємо надсилати тільки дійсно важливі новини.