У США за рік збанкрутувало 46 банків

Неділя, 21 жовтня 2012, 14:26

Загальна кількість збанкрутілих банків у США у 2012 році досягла 46.

Така цифра з’явилася після того, як регулятори закрили два банки у штаті Флорида і один у Міссурі, передає РБК-Україна, посилаючись на повідомлення Associated Press.

Ці банкрутства обійдуться Фонду страхування вкладів в 86,1 млн дол.

У жовтні глава ФРС США з питань фінансового регулювання Деніел Тарулло зажадав від Конгресу запровадити обмеження розміру банків США.

Він запропонував визначити максимальну частку до ВВП країни максимального обсягу недепозитних зобов'язань банків. Крім цього, Тарулло запропонував комісії з цінних паперів і бірж посилити регулювання фондів грошового ринку.

На даний момент у США вже діє обмеження: в одному банку США не може бути зосереджено більше 10% загальних зобов'язань банківської системи. При цьому зобов'язання банків, за винятком внесків, не можуть перевищувати суму в 1,3 трлн дол., або 2% ВВП.

Раніше представники Демократичної партії США внесли на розгляд у Конгрес законопроект, згідно з яким банк не може зосереджувати обсяг зобов'язань більше 3% ВВП.

За оцінками експертів, якщо ініціатива Тарулло отримає схвалення в Конгресі в сукупності з пропозицією демократів, шість найбільших банків США за обсягом активів - J.P.Morgan Chase, Bank of America, Citigroup, Wells Fargo, Goldman Sachs і Morgan Stanley - будуть розділені на більш дрібні організації.

Нагадаємо, в серпні американські регулятори звернулися до 5 найбільших банків США із закликом підготувати заходи на випадок банкрутства, оскільки в даному випадку банки не зможуть розраховувати на допомогу уряду.

Регулятори зажадали від банків приготувати термінові заходи запобігання банкрутству, що включають скорочення ризиків, продаж бізнесу, а також пошук альтернативних джерел фінансування в разі, якщо кредитори опиняться ізольовані від міжнародних боргових ринків.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!