Українські сири повертаються в Росію

П'ятниця, 7 вересня 2012, 20:22

Росспоживнагляд не виключає поновлення поставок продукції ТОВ "Лозівський молочний завод"до РФ.

Як повідомляє  ForUm, посилаючись на  заяву Росспоживнагляду, федеральна служба повторно розглянула план заходів ТОВ "Лозівський молочний завод", перероблений з урахуванням зауважень і пропозицій російської сторони у частині поліпшення санітарно-епідеміологічного стану підприємства і забезпечення випуску якісної продукції.

Як повідомляє прес-служба Росспоживнагляду, представлений документ включає у більшій мірі заходи щодо усунення недоліків, однак кілька принципових зауважень не було враховано, у тому числі у схемі виробничих процесів вказується подача тільки знежиреного молока з метою отримання молочно-жирової суміші для подальшого виготовлення сирів, тоді як у цьому випадку необхідне незбиране молоко.

Найменування різних видів продукції, планованих до постачань у Російську Федерацію, зокрема сиру і сирного продукту "Монастирський", не відповідають вимогам чинного законодавства Російської Федерації.

Федеральний закон "Технічний регламент на молоко і молочну продукцію" не допускає виробництво і поставки сирів та сирних продуктів під одним найменуванням. У зв'язку з цим технічна документація ТОВ "Лозівський молочний завод" повинна бути актуалізована у частині випуску сирів та сирних продуктів під різними найменуваннями.

"Федеральна служба з нагляду у сфері захисту прав споживачів і благополуччя людини не заперечує проти відновлення постачань у Російську Федерацію продукції ТОВ "Лозівський молочний завод" за умови усунення названих зауважень і виконання всіх запланованих заходів", - йдеться у повідомленні.

При цьому поставки молочної продукції ТОВ "Лозівський молочний завод" будуть здійснюватися при жорсткому контролі Росспоживнаглядом кожної партії зазначеної продукції.

У разі виявлення невідповідності якості молочної продукції заявленим вимогам дане підприємство буде вилучене із числа постачальників.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!