МВФ допоможе Ірландії з грошима

Четвер, 6 вересня 2012, 10:47

МВФ схвалив виділення Ірландії траншу кредиту в розмірі 0,92 мільярда євро в рамках трирічної програми кредитування постраждалої від кризи 2009 року економіки.

Про це йдеться у повідомленні фонду, передають "РИА новости".

У грудні 2010 року була схвалена фіндопомога Ірландії на суму до 85 мільярдів євро від ЄС і МВФ.

Кошти надаються на умовах реалізації програми відновлення економіки і фінансів країни.

Оцінка програми повинна проводитися кредиторами регулярно, як правило, один раз на квартал.

На основі висновків цієї оцінки визначається можливість надання чергового траншу кредитної підтримки.

Рішення про виділення чергового траншу було прийнято фахівцями МВФ після проведення сьомої оцінки стану економіки Ірландії.

"Незважаючи на відчутні перешкоди, викликані несприятливим прогнозом світової економіки ірландська влада продовжує активно виконувати взяті на себе зобов'язання", - йдеться в прес-релізі МВФ.

Частка МВФ в 85-мільярдному кредиті досягає 23,5 мільярда євро, з яких з урахуванням останнього траншу виділено вже 19,1 мільярда.

Кредитори Ірландії і раніше відзначали стабільне виконання владою країни умов надання позики і стабільно виділяли чергові кредитні транші.

У період з 2007 по 2010 рік ВВП Ірландії знизився на 12%, при цьому рівень безробіття в країні за підсумками 2010 року збільшився на 13,7%.

Настільки значне зниження показників було пов'язано з наслідками світової фінансової кризи 2008-2009 років, яка призвела до бюджетного дефіциту в 32,4% ВВП.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!