Банки відмовляються кредитувати іпотеку Януковича

Вівторок, 18 вересня 2012, 16:31

Сьогодні тільки два державні банки активно беруть участь у програмі держіпотеки - Ощадбанк та Укргазбанк.

Про це повідомив заступник директора департаменту Мінрегіонбуду Володимир Височин в ході круглого столу, який проходив в агентстві "ЛігаБізнесІнформ".

За його словами, до кінця року передбачено видати кредитів на 1 млрд гривень, але на сьогодні українцям видано іпотечних кредитів на суму близько 100 млн гривень.

Крім того, він зазначив, що реалізація програми державної іпотеки не пішла за запланованим сценарієм.

"Не відповідає заявленим планам і ситуація з видачею кредитів по Держіпотеці. На сьогоднішній день українцям видано іпотечних кредитів на суму близько 100 млн гривень. Державою же передбачено до кінця року видати кредитів на 1 млрд гривень. "Це покаже кінець року, але 1 млрд грнівен справді велика сума. Я так думаю, що ми можемо її не досягти", - говорить Володимир Височин.

"Практична реалізація програми це більш складний процес, ніж її розробка. Необхідно врахувати інтереси всіх учасників програми: банків, забудовників і покупців квартир", - говорить експерт.

"У разі, якщо до кінця року не вдасться реалізувати всі гроші, виділені на програму державної іпотеки, перерозподіл цих коштів на інші програми також розглядається", - пише видання посилаючись на слова Височина.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!