Хорошковський виступає за комісію з Митним союзом

Субота, 15 вересня 2012, 15:19

Cтворення спецкомісії між Україною та Митним союзом Єдиного економічного простору допомогло б врегулювати виникаючі розбіжності.

Про це заявив перший віце-прем'єр-міністр Валерій Хорошковський на засіданні "Ялтинської європейської стратегії" в Криму, передають "Українські новини".

За словами першого віце-прем'єра, на сьогоднішній день Митний союз як молоде утворення ще виробляє внутрішні правила, і деколи узгодити позицію України з Митним союзом складно без проведення додаткових консультацій.

У цьому зв'язку він вважає, що створення постійно діючої комісії допомогло б виробляти спільні підходи до вирішення виникаючих питань.

Перший віце-прем'єр зазначив, що пропозиції України щодо співпраці з Митним союзом у форматі "3 +1" були спрямовані саме на те, щоб уникнути виникнення конфліктних ситуацій.

Хорошковський висловив побоювання, що поки сторони не домовляться як врегулювати виникаючі питання, конфліктні ситуації будуть повторюватися.

Як повідомлялося, президент Віктор Янукович не виключає, що Україна інтегрується в митний союз ЄЕП.

Росія вважає неприйнятною пропозицію України встановити формат співпраці з митним союзом ЄЕП, позначеним як "3 +1", на якому раніше неодноразово наполягала Україна.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!