Янукович обіцяє підвищувати освітянам зарплату з року в рік

Субота, 1 вересня 2012, 13:53

Президент Віктор Янукович наголошує на важливості забезпечення належного соціального захисту працівників освітньої сфери.

Про він сказав у виступі на відкритті реконструйованої спеціалізованої школи №106 Києва, повідомляє прес-служба президента.

"Ми зобов’язані і будемо все робити для того, щоб наші освітяни були соціально захищені, щоб з року в рік збільшувалася заробітна плата. І цей рік - не виняток", - сказав Янукович.

Він пообіцяв, що влада виконає свій обов’язок перед працівниками освітньої сфери.

Разом з тим, під час відвідання Януковичем школи №106 міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник доповів йому про збільшення кількості першокласників у новому 2012/2013 навчальному році.

"Якщо минулого року до 19 тисяч 870 українських шкіл пішли 404 тисячі першокласників, то в цьому році, згідно з моніторингом Міністерства освіти, - на 27 тисяч більше, тобто 431 тисяча першокласників", - сказав Табачник.

Він також повідомив, що відколи президент у червні 2010 року поставив завдання щодо створення відповідних умов дошкільної підготовки дітей, міністерство розробило нову програму та сучасні стандарти в цій сфері.

"Найголовніше - у країні відновив свою роботу 651 дитячий садок", - зазначив міністр. За його словами, крім того, створено кілька тисяч додаткових дитячих груп у вже існуючих дитсадках.

"Загалом кількість місць для дошкільнят збільшилася на 172 тисячі", - наголосив Табачник.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!