Президент дав добро на веб-камери за мільярд гривень

П'ятниця, 3 серпня 2012, 19:04

Президент Віктор Янукович підписав закон, що визначає порядок використання веб-камер на виборчих дільницях на виборах Верховної ради.

Про це у п’ятницю повідомляє офіційний сайт президента.

Як відомо, 5 липня Верховна рада ухвалила закон "Про особливості забезпечення відкритості, прозорості та демократичності виборів народних депутатів 28 жовтня 2012 року".

Цей закон визначає порядок застосування відеоспостереження, відеозапису і трансляції зображення для спостереження за організацією проведення голосування та підрахунку голосів на звичайній виборчій дільниці під час проведення виборів народних депутатів України у день голосування.

4 липня Верховна рада схвалила виділення Центральній виборчій комісії у сумі 993,6 млн гривень на установку веб-камер на виборчих дільницях.

Фінансування передбачається здійснити за рахунок податку на додану вартість з ввезених на територію України товарів – 350 млн гривень та ввізного мита – 643,6 млн гривень.

Раніше прем’єр Микола Азаров заявив, що веб-камери встановлять, щоб запобігти звинуваченням опозиції, що влада вкидає бюлетені на дільницях.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"