Прокуратура столиці викрила нову схему квартирного шахрайства

П'ятниця, 3 серпня 2012, 16:24

Прокуратура Деснянського району столиці викрила схему квартирного шахрайства.

Про це йдеться у повідомленні прокуратури Києва.

"Прокуратурою Деснянського району викрито злочинну схему незаконного заволодіння комунальними квартирами. На разі порушено 2 кримінальні справи за фактом заволодіння чужим майном шляхом обману з використанням підроблених документів, у тому числі рішень суду", - сказано в повідомленні.

Прокуратурою встановлено, що дві квартири на вул. Жукова, 35/24 та проспекті Лісовий, 24 належали самотнім людям похилого віку, які померли та були зняті з реєстраційного обліку.

В обох випадках квартири не були приватизовані, тобто належали до комунальної власності.

Як з’ясувалося у ході прокурорської перевірки, шахраї, використовуючи інформацію про наявність в районі комунальних квартир, які стали вільними через смерть власників, підробляли рішення суду, щоб зареєструвати власність в БТІ.

Після чого квартири декілька разів перепродавалися. Таким чином, комунальне майно набувало статусу приватного.

Аналогічну схему відчуження комунального майна зафіксовано при переоформленні квартири, що розташована на вул. Мілютенко, 44-б.

Але у цьому випадку власник просто деякий час не проживав у своєму помешканні. За його відсутності квартира незаконно набула нових господарів.

За дорученням прокуратури району щодо цього факту райуправлінням міліції вже порушено кримінальну справу за використання підроблених документів (ч. 3. ст. 358 КК України).

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"