Екс-міністр пропонує відповідальним за співпрацю з МВФ призначити Порошенка

Неділя, 8 липня 2012, 09:45

Екс-міністр економіки Богдан Данилишин вважає, що відповідальним в уряді за співпрацю України з Міжнародним валютним фондом слід закріпити міністра економічного розвитку і торгівлі Петра Порошенка.

Про це він заявив в інтерв'ю агентству УНІАН.

"Сьогодні в переговорах з Фондом не слід відкидати і політичну складову. МВФ чудово знає, хто стоїть за організацією політичних справ в Україні, чиї економічні інтереси відстоює уряд і яким чином формувалися основні статки нинішніх можновладців. Тому, на мою думку, відповідальним за співпрацю з МВФ на цьому етапі варто закріпити Петра Порошенка", - сказав Данилишин.

Він підкреслив, що одним із чинників, який гальмує розвиток вітчизняної економіки, є відсутність реалізації програми співпраці з МВФ.

"Співпраця з МВФ – чіткий сигнал для світових інвесторів. Без нього інвестиційна пропозиція буде втрачена", - зазначив екс-міністр економіки.

Як відомо, нині роботу з міжнародними фінансовими організаціями, зокрема з МВФ, від уряду координує перший віце-прем'єр-міністр Валерій Хорошковський.

У 2011 році Україна не одержала жодного траншу кредиту stand-by у 15,5 млрд доларів за програмою співпраці, схваленої влітку 2010 року на 2,5 роки.

Україна планує продовжити дію програми співпраці, яка завершується наприкінці 2012 року, на 2013 рік.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua