У Приватбанку прокоментували "обмеження" зняття готівки: треба просто частіше вводити пін-код

Вівторок, 3 липня 2012, 11:49

Жодних обмежень на зняття готівки у банкоматах Приватбанку із карток "чужих" банків нема.

Так у фінустанові прокоментували інформацію ЗМІ про те, що банкомати Приватбанку не видають за картками платіжної системи Visa інших українських банків суму понад 100 гривень, повідомляє ТСН.

"Перш за все, зміни взагалі не торкалися власників карток Приватбанку всіх платіжних систем і власників карт MasterCard будь-яких емітентів, а також власників будь-яких карток не українських банків. Не торкнулися зміни і зарубіжних гостей", - розповіли у прес-службі фінустанови.

"У банкоматах Приватбанку були введені зміни в процедуру зняття готівки за картками VISA інших українських банків. Ці зміни були введені у зв'язку із введенням нової політики міжбанківської тарифікації платіжної системи Visa, які платіжна система, очевидно ввела під тиском великих російських банків, які не мають розвинених банкоматних мереж, але активно працюють на українському ринку пластикових карток", - прокоментував заступник голови правління Приватбанку Олег Гороховський.

У прес-службі банку поінформували, що суть змін була в наступному: для зняття в банкоматі Приватбанку суми понад 100 гривень клієнтам із картками VISA інших українських банків необхідно було ввести пін-код двічі (при середній сумі зняття 200 грн). Якщо ж клієнт хотів зняти 500 гривень, то він вводив пін 5 разів.

"Оскільки ці зміни викликали нерозуміння як серед ЗМІ так і клієнтів, нами були проведені консультації з НБУ і процедура зняття готівкових знову стала звичайною для всіх клієнтів", - поінформували у прес-службі.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!