ArcelorMittal у II півріччі очікує продовження важких умов на ринку

Середа, 25 липня 2012, 10:11

Прибуток найбільшої сталеливарної компанії світу ArcelorMittal перевищив прогнози у другому кварталі, але компанія очікує продовження важких ринкових умов у другому півріччі, особливо в Європі.

Про це передає Reuters.

Показник EBITDA (прибуток до сплати податків, відсотків та амортизації) становив 2,45 мільярда доларів при прогнозах аналітиків в 2,18 мільярда доларів.

У цю суму включені 339 мільйонів доларів, отримані від продажу дистриб'ютора Skyline Steel американської компанії Nucor Corp.

ArcelorMittal продав менше сталі в другому кварталі, ніж в першому, але за вищою ціною, а також виграв від зростання постачань залізної руди.

Компанія не дала конкретних прогнозів, але повідомила, що постачання сталі знизяться в другому півріччі при збереженні прибутку на тонну.

Постачання залізної руди, за прогнозами ArcelorMittal, цього року зростуть на 10%.

"Ринкові умови в першому півріччі були дуже важкими, більш важкими, ніж ми очікували, через низку факторів, не в останню чергу через невирішену кризу в єврозоні", - йдеться в заяві генерального директора Лакшмі Міттала.

За його словами, головними цілями до кінця року залишаться подальше підвищення конкурентоспроможності та скорочення заборгованості.

Як повідомлялося, криворізький гірничо-металургійний комбінат "ArcelorMittal Кривий Ріг" має намір в 2012 році збільшити виплавку сталі на 3,5% в порівнянні з попереднім роком - до 5,9 млн тонн.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!