Уряд просить Раду збільшити дефіцит держбюджету-2012

Понеділок, 2 липня 2012, 15:52

Уряд України просить парламент надати йому право залучити додатково до спеціального фонду держбюджету до 3 млрд доларів китайських кредитів для реалізації проектів у сільському господарстві.

Згідно з проектом поправок до держбюджету-2012, внесеним до Верховної ради в понеділок (№10683), пропонується збільшити граничні розміри дефіциту держбюджету і держборгу, передає "Інтерфакс-Україна".

Як наголошується в пояснювальній записці до документа, його розроблено з метою забезпечення реалізації проектів у сфері сільського господарства, а саме - для закупівлі китайських засобів захисту рослин, насіння сільськогосподарських культур, сільськогосподарського обладнання, продажу українського зерна Китаю, будівництва в Україні заводу з виробництва засобів захисту рослин, переробки органіки-мінеральних добрив та інших проектів у країні.

Як повідомлялося, меморандум про співпрацю, який надає Україні можливість залучення 3 млрд доларів на реалізацію проектів в АПК, Міністерство аграрної політики та продовольства країни і Експортно-імпортний банк Китаю підписали 28 червня 2012 року.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!