Агрохолдинг "Нібулон" займеться суднобудуванням

Четвер, 19 липня 2012, 12:52

Один із найбільших агрохолдингів і зернотрейдерів України - компанія "Нібулон" веде переговори про придбання миколаївського суднобудівного заводу "Лиман".

Про це заявив у середу голова Миколаївської облдержадміністрації Микола Круглов, пише газета "Комерсант-Україна".

Генеральний директор "Нібулона" Олексій Вадатурський підтвердив виданню свій інтерес до "Лиману".

"Є наміри придбати завод. Але угода ще не відбулася, тому що є певні речі, які необхідно" витримати "до покупки", - розповів він, відмовившись від більш докладних коментарів.

Генеральний директор "Лиману" Сергій Ісаков уточнив, що між сторонами підписано попередню угоду, яка передбачає першочергове право "Нібулону" на придбання заводу.

"Ідеться про перехідний період, в ході якого буде проведена модернізація "Лиману" і реалізована програма "Нібулона" щодо будівництва власного флоту барж та буксирів із наступним продажем заводу", - сказав він.

Суднобудівний завод "Лиман" спеціалізується на виробництві патрульних катерів, моторних і вітрильних яхт довжиною до 70 м.

Загальна площа заводу - 7,6 га, площа акваторії - 9,5 га, глибина біля причалу - 5 м.

Фінансові та виробничі показники не розголошуються.

За даними учасників ринку, власниками заводу є одеські підприємці та директор "Лиману" Сергій Ісаков, хоча він цю інформацію спростовує.

"Нібулон" на сьогодні - єдиний в Україні агрохолдинг і зернотрейдер, який володіє власним флотом з 28 барж і 6 буксирів.

У прес-службі компанії повідомили, що зараз реалізується інвестиційний проект, що включає в себе створення власного флоту дедвейтом 200 тис. тонн (57 самохідних і несамохідних суден) і будівництво 7 елеваторів (загальною потужністю понад 250 тис. тонн).

Загальну вартість проекту "Нібулон" оцінює в 150 млн доларів.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua