Приватизації Укрзалізниці не буде – гендиректор

Середа, 18 липня 2012, 13:03

"Укрзалізниця" планує завершити реформування за сім років, ніякої приватизації не буде.

Про це заявив на брифінгу в середу гендиректор "Укрзалізниці" Володимир Козак, повідомляє агентство "ЛІГАБізнесІнформ".

"Сьогодні реформа відбувається відповідно до графіка. Підготовлена постанова Кабінету міністрів про формування статутного фонду. Ми отримали зауваження від усіх міністерств і відомств. Сьогодні ми над ними працюємо, і найближчим часом постанова буде розіслана по міністерствах і відомствах для погодження та винесення на засідання Кабінету міністрів", - зазначив він.

Козак також підкреслив, що реформування "Укрзалізниці" не має нічого спільного з її приватизацією.

Гендиректор звернув увагу на те, що на "Укрзалізниці" працює чотирьохсоттисячний колектив, який разом із профспілками і роботодавцями відстежує кожен крок щодо реформування.

"Якщо уважно прочитати закон, то там чітко і ясно все написано, що інфраструктура навіть не передається до статутного фонду цього новоствореного акціонерного товариства, а тільки на правах відання, і 100% акцій цього товариства будуть зосереджені в руках держави... Тому ні про яку приватизацію не ідеться", - пояснив він.

Козак також зазначив, що практично всі сусіди України, як зі східного, так і з західного боку, вже реформували свої залізничні адміністрації.

Він підкреслив, що, спираючись на досвід сусідів, "ми ставимо собі завдання реформування закінчити за сім років".

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua