Путін каже, що металурги Росії втрачають два мільярди доларів, у тому числі через Україну

Понеділок, 16 липня 2012, 20:02

Президент РФ Володимир Путін ставить завдання використовувати потенціал СОТ для виправлення ситуації в сфері російського експорту металопродукції - через обмежувальні  заходи російські компанії щорічно втрачають до 2 млрд дол.

"У різних країнах щодо російської металопродукції діє понад 20 обмежувальних заходів, в тому числі в США, країнах ЄС, Мексиці, Туреччині, Індонезії, Китаї, Таїланді і, на жаль, в Україні. Через це наші компанії щорічно втрачають від 1,5 до 2 млрд дол",-заявив Путін на нараді з розвитку чорної металургії, передає "Інтерфакс".

Щоб змінити ситуацію, підкреслив Путін, необхідно активніше використовувати потенціал СОТ, "повноцінним членом якого Росія вже практично стала".

Він підкреслив, що російські компанії повинні забезпечити конкурентоспроможність продукції на зовнішньому ринку, і, перш за все, за рахунок високої якості та широкої номенклатури продукції, ефективної логістики, чіткого дотримання термінів і обсягів постачання.

"Хочу ще раз повторити: міжнародна конкуренція гранично жорстка. Переважна більшість російських металургійних компаній - це глобальні гравці. (Ви) не тільки повинні приймати правила гри на цьому ринку, але, сподіваюся, ви будете все більше і більше впливати на формування цих проектів" , - сказав Путін.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!