Уряд хоче створити єдиного держзамовника житла

П'ятниця, 13 липня 2012, 12:15

Уряд хоче створити єдиного великого державного замовника будівництва житла в Україні.

Про це повідомив глава Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Анатолій Близнюк, передає "Інтерфакс-Україна".

"Уряд планує створити потужного замовника будівництва житла. В цьому випадку ви маєте бути готовими до відведення земельних ділянок та забезпечення їх інженерно-транспортною та соціальною інфраструктурою. Розумію, що в цьому плані є проблеми. Особливо з позамайданчиковими мережами. Але проблему можна і слід вирішувати", - сказав у ході наради з керівництвом Рівненської, Волинської, Хмельницької та Тернопільської обласних держадміністрацій.

Близнюк повідомив, що забудовники в рамках реалізації держпрограми зі здешевлення вартості іпотечних кредитів на купівлю житла пропонують реалізовувати проекти не тільки окремих будинків, а й забудовувати цілі житлові квартали і мікрорайони.

Міністр також зазначив, що на сьогоднішній день акредитацію в банках пройшли менше 10% забудовників та об'єктів, допущених комісією до участі в програмі.

"Основна проблема, яка стримує розгортання програми - це повільна акредитація забудовників та їхніх об'єктів у банках. На сьогодні проведена акредитація лише 44 об'єктів у 13 регіонах", - сказав Близнюк.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!