Дольче і Габбана викликані в суд у справі про ухилення від сплати податків

П'ятниця, 8 червня 2012, 19:18

Міланський суддя Джузеппе Дженнарі у п'ятницю дав розпорядження прокуратурі викликати до суду двох відомих італійських дизайнерів Доменіко Дольче і Стефано Габбана у зв'язку зі справою про ухилення від сплати податків на суму близько мільярда євро.

Таким чином, суддя задовольнив запит італійських податкових органів, які підозрюють засновників знаменитої марки Dolce & Gabbana в ухиленні від сплати податків, передають "РИА новости".

Разом з дизайнерами перед італійським правосуддям з'являться ще шість осіб.

Наступного тижня прокуратура Мілана звернеться до суду з проханням призначити дату судового розгляду.

Доменіко Дольче і Стефано Габбана протягом двох років перебувають під пильною увагою слідчих і судових органів Італії.

Вперше міланські слідчі запідозрили керівництво Dolce & Gabbana в шахрайстві у 2010 році.

За версією слідства, у період між 2004 і 2005 роками керівництво відомого будинку моди займалося масштабним спотворенням фінансової звітності та фальсифікацією податкових документів, у результаті чого в італійську казну було недоплачено близько мільярда євро.

Тим не менш, у квітні 2011 року міланський суддя Сімоне Луерті зняв звинувачення з відомих дизайнерів, оскільки визнав звинувачення на їхню адресу "необґрунтованими".

Цього разу податкові органи Італії підозрюють засновників Dolce & Gabbana тільки в ухилянні від сплати податків, виключивши обвинувачення у шахрайстві.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!