В Україні майже 2300 легальних мільйонерів

П'ятниця, 8 червня 2012, 12:48

У поточному році доходи в сумі понад 1 млн гривень задекларував 2291 осіб.

Про це на прес-конференції, присвяченій підсумкам кампанії "Декларування-2012", заявив директор департаменту оподаткування фізичних осіб Державної податкової служби В'ячеслав Бусарєв, повідомляє агентство "ЛІГАБізнесІнформ".

Бусарєв зазначив, що деклараційна кампанія 2012 року "свідчить про підвищення рівня податкової свідомості серед населення".

За даними ДПСУ, спостерігається підвищення рівня добровільного виконання громадянами податкових зобов'язань.

За даними податківця, станом на 1 червня, декларації про доходи до податкових органів подали 624,6 тис. громадян, що на 17 тисяч більше, ніж у минулому році.

Він також повідомив, що сума задекларованого доходу громадянами в 2012 році становить 36,6 млрд гривень, що на 12,4 млрд гривень більше, ніж у минулому році.

"Найбільші суми задекларованих громадянами доходів зафіксовані в місті Києві - 9,5 млрд гривень, у Донецькій області - 6,6 млрд гривень, у Дніпропетровській області - 2,3 млрд гривень і в Одеській області - 2,1 млрд гривень", - сказав Бусарєв.

Також, за його словами, найбільшу питому вагу в структурі задекларованих громадянами доходів припадає на доходи, отримані у вигляді спадщини (подарунків), продажу цінних паперів (корпоративних прав), іноземних доходів, від продажу і оренди рухомого та нерухомого майна.

"Окремо слід зазначити, що в поточному році 2291 фізична особа задекларувало доходи, що перевищують 1 млн гривень, що на 754 більше, ніж торік. У попередньому році їх було 1537. Загальна сума отриманого доходу зазначеними громадянами становить 15,1 млрд гривень, що на 5,3 мільярда більше, ніж торік ", - поінформував Бусарєв.

За його словами, найбільше мільйонерів - у місті Києві (916 осіб), у Донецькій області - 271 і в Дніпропетровській - 216.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!