Перед виборами Азаров змусив фармацевтів знизити ціни на ліки

Середа, 6 червня 2012, 17:03

Виробники ліків і суб'єкти, які здійснюють оптову та роздрібну торгівлю ліками, зобов'язалися перед урядом поетапно знизити ціни на ліки, які включені в обов'язковий асортимент соціально орієнтованих лікарських засобів вітчизняного виробництва.

Відповідний меморандум підписали близько 20 фармацевтичних компаній і прем'єр-міністр Микола Азаров, передають "Коментарі" з посиланням на "Українські новини".

Меморандум передбачає поетапне зниження протягом 3 місяців з дня підписання документа на 20% цін на лікарські засоби, включені в обов'язковий асортимент соціально орієнтованих ліків.

У свою чергу уряд взяв на себе зобов'язання про залучення представників громадських організацій фармацевтичного сектора економіки до підготовки і виконання рішень уряду з питань регулювання фармацевтичного ринку, державної підтримки вітчизняного виробника щодо декларування оптово-відпускних цін на ліки, а також під час держзакупівель, виробництва та допуску на фармацевтичний ринок лікарських засобів.

"Я дуже вдячний, що ви добровільно погодилися на зниження цін на ліки", - сказав Азаров.

Прем'єр запевнив фармацевтів, що уряд готовий до діалогу і до розробки будь-яких рішень, які сприятимуть розвитку вітчизняного виробництва ліків.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!