Медведєв натякнув, що Україні доведеться вибирати, з ким інтегруватися

Середа, 27 червня 2012, 16:20

Голова уряду РФ Дмитро Медведєв вважає, що Україна та Росія рано чи пізно повинні відповісти на питання про взаємну інтеграцію.

Про це він сказав на зустрічі з президентом України Віктором Януковичем у Києві, повідомляє агентство УНІАН.

Медведєв підкреслив, що Україна є найближчим сусідом і партнером Росії, й "у нас із різних причин немає ніяких підстав переглядати наші стратегічні взаємовідносини".

За словами російського прем'єра, існують питання щодо інтеграційних об'єднань, щодо векторів економічного розвитку країн.

"Але, на мій погляд, навіть по цих, можливо, найскладніших питаннях (вони складні не тому, що невирішувані, а тому, що від них залежить майбутнє), я розумію, чому Україна приймає таку дуже акуратну позицію з цих питань", - сказав Медведєв і додав, що рано чи пізно все одно на ці питання доведеться давати відповіді.

Він висловив надію, що сьогодні в ході його зустрічей в Києві ці питання обговорюватимуться в дружній атмосфері.

Також Медведєв зазначив, що сьогодні міжнародне становище не радує, і все свідчить про те, що простого економічного майбутнього ні в кого не буде.

"Нам доведеться ухвалювати рішення, можливо, іноді жорсткі, надзвичайні рішення для того, щоб підтримувати наші економіки", - сказав Медведєв, зазначивши, що іноді треба буде ухвалювати рішення не лише самостійно, але й разом із партнерами.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!