"Спрощенці" зможуть відстежити інформацію про накопичену пенсію он-лайн

Вівторок, 26 червня 2012, 16:02

Кабінет міністрів розпорядився створити і запустити з 1 жовтня 2012 року веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду, через який "спрощенці" будуть мати доступ до інформації про стан накопичених пенсійних коштів і виплат, обробки звіту, поданого в електронному вигляді, стан взаєморозрахунків за зобов'язаннями платника.

Про це ідеться в розпорядженні КМУ № 401-р від 25 червня 2012 року "Про доступ до послуг у сфері загальнообов'язкового державного пенсійного страхування", передає DT.UA.

Згідно з документом, ідеться про громадян, юридичних та фізичних осіб-підприємців та осіб, які самостійно забезпечують себе роботою.

Доступ до цієї інформації можна буде отримати після реєстрації в базі даних на порталі.

Створення такого порталу також забезпечить взаємодію "спрощенців" із органами Пенсійного фонду з питань заповнення бланків заяв, скарг, запитів в електронному вигляді, стану їх розгляду.

Окрім того, портал передбачає можливість попереднього запису на відвідування Пенсійного фонду.

Веб-портал також буде містити інформацію для громадян про умови, порядок призначення, перерахунку та виплати пенсій, зразки заяв, скарг, запитів на інформацію, порядок реєстрації громадян в базі даних порталу.

Пенсійний фонд повинен забезпечити створення такого веб-порталу на базі існуючих інформаційних систем і ресурсів шляхом їхньої модернізації.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!