У Києві запустили аеротаксі

Понеділок, 25 червня 2012, 17:20

З 25 червня у Києві запрацювало вертолітне таксі.

Аеротаксі запускають авіакомпанія "Ютейр Україна" і компанія "Амадеус Ко", яка отримала 2,18 га під будівництво вертолітного майданчика на Парковій алеї.

"Вертолітне таксі виконує польоти, як по вже існуючих маршрутах, так і індивідуальні перельоти із погодинною орендою вертольота. Перельоти здійснюються на двомоторних вертольотах Eurocopter. Сучасні вертольоти, наявні в парку аеротаксі, гарантують швидке, комфортабельне й безпечне пересування клієнтів", - рекламують нову послугу у компанії "Амадеус Ко".

Основними перевагами такого таксі називають "швидкість і ексклюзивність".

"Аеротаксі створене в першу чергу для людей, які цінують свій час і турбуються про власний статус. П'ятимістный борт аеротаксі розвиває швидкість до 300 км/год і здатний доставити клієнтів без заторів і очікувань, наприклад, з Києва в аеропорт "Бориспіль" і у зворотному напрямку за 15 хвилин", - йдеться в повідомленні.

"Також розроблені стандартні маршрути в аеропорт "Жуляни" і місто Канів, можливі також індивідуальні чартерні перельоти в Одесу, Харків, Львів і інші міста України. Крім стандартних маршрутів аеротаксі пропонує своїм клієнтам оглядові й туристичні екскурсії, як проводить компанія "Open Kiev", - відзначили в прес-службі.  

Як повідомили "Українській правді. Київ" у комерційному відділі "Амадеус Ко", вартість 1 години польоту складає 2,5 тис. євро без НДС. Кількість місць у вертольоті - до 5 осіб.

Таким чином, політ до "Борисполя" одному пасажиру коштуватиме 625 євро.

Однак, відзначили у прес-службі, у кожному окремому випадку тариф розраховується індивідуально.

Заявки на польоти приймаються мінімум за 12 годин до вильоту, а для постійних клієнтів обіцяють знижки.

Як відзначила директор компанії "Open Kiev" Євгенія Степанова, екскурсії на вертольоті поки лише розробляються. 

"Зараз ми маємо ідеї: польот над Києвом і в парк "Київська русь", а також у Гольф-клуб під Києвом. Це ті місця, куди машиною незручно, а вертольотом біде і швидко, і зручно", - сказала Степанова.

Вона додала, що година екскурсії також коштуватиме приблизно 2,5 тис. Євро.

Варто відзначити, що телефон, зазначений на сайті аеротаксі наразі не відповідає. 

До слова, за 625 євро можна непогано відпочити в Євпропі чи Африці упродовж тижня. 

Українська правда. Київ 

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Підпишіться на наші повідомлення!