Міноборони безкоштовно передало облдержадміністрації 30 гектарів землі - ЗМІ

Субота, 23 червня 2012, 15:53

Міністр оборони України Дмитро Саламатін прийняв рішення про передачу 30 гектарів землі в селі Гореничі Києво-Святошинського району, яка використовується Національним університетом оборони України, Київській обласній державній адміністрації без будь-якої компенсації армії.

Про це передає "Дзеркало тижня".

"При вартості землі тут у середньому 5 тис доларів за сотку в бюджет Міноборони могло надійти до 120 млн гривень, за які, згідно з урядовими нормами, можна було купити (побудувати) від 300 до 500 квартир для військових Київської області, залежно від району", - йдеться в статті видання.

У матеріалі автор також наводить ще один приклад передачі майна Міноборони.

Так, 10 травня 2012 на засіданні уряду було прийнято внесене "з голосу" розпорядження Кабміну "Про розміщення Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ", яким передбачалося передати суду будівлі №57, 58 і 59 військового містечка №217, розташованого у столиці на вулиці Дегтярівській, 28а.

При цьому, як зазначалося в проекті розпорядження, передача відбувається на пропозицію Міноборони та суду.

"Саламатін, певно, був не дуже стурбований боєздатністю армії та виконанням "концептуальних завдань президента", оскільки міністр оборони не міг не знати, що своїми діями він ставить під питання стабільне функціонування системи управління Збройними силами країни, вносить дезорганізацію в систему мобілізаційної підготовки. Військові знають, що в період незалежності на базі цього містечка формувалася логістика забезпечення армії, створювалася система закритого зв’язку. Саме звідси ведеться керування сотнями військових частин", - пише видання.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!