Рада відклала податок на розкіш на наступний тиждень

Четвер, 21 червня 2012, 13:00

Депутати відклали законопроект про податок на розкіш на наступний пленарний тиждень, а прийняти його в цілому планують восени.

Про це заявив глава парламентського комітету з питань податкової та митної політики Віталій Хомутиннік, повідомляє агентство "ЛІГАБізнесІнформ".

Хомутиннік підкреслив: "Я думаю, він буде прийнятий у першому читанні на цій сесії ... А в цілому він має бути прийнятий на наступній сесії. Я вважаю, що якщо вводити новий податок, то він повинен працювати з 1 січня наступного року, щоб не розривати бюджетний рік, щоб люди могли планувати свої витрати".

Хомутиннік відзначив, що в даний час, крім урядового проекту закону, подані ще два депутатські.

Комітет, розглянувши їх на своєму засіданні в середу, прийняв рішення створити робочу групу і вийти до наступного пленарного тижня на консолідовану пропозицію.

Як повідомлялося, в середу депутати включили до порядку денного законопроекти про податок на розкіш. "За" проголосувало 305 карток депутатів.

Зокрема, до порядку денного включені проекти змін до Податкового кодексу щодо оподаткування багатства і предметів розкоші - урядовий № 10558 і депутатські № № 10558-1, 10558-2, 10197.

У той же час, в опозиції податок на розкіш назвали профанацією. "Платити цей податок будуть одиниці, а великий капітал і далі буде виводити свої капітали в офшорні зони. Ми пропонуємо комплексний закон, де є і прогресивна шкала оподаткування, і пропозиція оподатковувати офшорні операції, і збільшувати плату за користування надрами", - сказав Андрій Павловський.

Лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов вважає, що в цьому питанні потрібно прийняти зважене рішення, яке не спровокує відтік капіталу з країни.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!