Азаров пообіцяв знайти, куди зникли гроші на "Лікарню майбутнього"

Вівторок, 19 червня 2012, 14:41

Прем’єр-міністр Микола Азаров заявляє, що буде проведене розслідування того, яким чином використовувалися кошти, призначені для будівництва "Дитячої лікарні майбутнього".

Про це він сказав журналістам у ході відвідування Національної дитячої спеціалізованої лікарні "Охматдит", повідомляє агентство "Українські новини".

"Буде, звичайно, і розслідування проведене", - заявив Азаров.

Разом із тим, він зазначив, що розслідуванням повинні займатися фахівці, а завдання уряду - будувати нові й модернізувати існуючі медичні центри.

При цьому прем’єр не виключив, що Кабінет міністрів повернеться до питання будівництва "Лікарні майбутнього".

"От закінчимо цей об'єкт (новий лікувально-діагностичний корпус "Охматдиту"), цілком можливо, що отримає друге життя і проект тієї лікарні ("Лікарні майбутнього")", - сказав Азаров.

Він повідомив, що фундаменти для "Дитячої лікарні майбутнього" уже зроблені, вона має гарне розташування, тому є можливість повернутися до цього проекту.

Як повідомлялося, у вересні 2006 року фонд "Україна 3000" почав акцію із залучення 120 млн доларів на будівництво "Дитячої лікарні майбутнього".

У 2010 році була поширена інформація, що фонд зібрав достатньо коштів для початку будівництва лікарні, але вона так і не була побудована.

За проектом, лікарня мала призначатися для проведення складних хірургічних втручань і бути розташована на території клінічної лікарні "Феофанія" у Києві.

Головою наглядової ради фонду "Україна 3000" є дружина колишнього президента Віктора Ющенка - Катерина.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!