Китайська економіка збереже стійке і здорове зростання - голова КНР

Неділя, 17 червня 2012, 20:04

Китайська економіка збереже стійке і здорове зростання.

Впевненість у цьому висловив голова КНР Ху Цзіньтао в інтерв'ю мексиканській газеті "Реформа" напередодні саміту "великої двадцятки" в мексиканському Лос-Кабос, передає "Итар-Тасс".

"Китайська економіка зберігає стабільний ріст. Стикаючись з складною і безрадісною зовнішньоекономічною ситуацією, Китай приймає цільові заходи по зміцненню і вдосконаленню макроекономічного регулювання, прискорюючи зміну моделі зростання, корегуючи економічну структуру і вибудовуючи довготривалі механізми заохочення внутрішнього попиту", - заявив глава китайської держави.

Ці заходи, за його словами, повинні забезпечити розвиток китайської економіки за рахунок таких "приводних ременів", як споживання, інвестиції і експорт, з тим, щоб забезпечити стабільний і здоровий ріст при одночасному підтриманні соціальної гармонії.

"Ми продовжимо здійснення активної податкової політики та обережної монетарної політики, підтримуючи баланс між забезпеченням стабільного та здорового зростання, коригуванням економічної структури та управлінням інфляційними очікуваннями", - сказав Ху Цзіньтао.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!