Уряд забезпечить колонію Тимошенко марлею на 1,6 мільйона

Вівторок, 12 червня 2012, 20:51

Кабінет Міністрів вирішив виділити 1,6 млн гривень на закупівлю медичної марлі для медичної частини Качанівської виправної колонії №54 (Харків).

Про це сказано в урядовій постанові № 516 від 11 червня, повідомляє агентство "Українські новини".

Зокрема, уряд доручив Державному агентству резервів перерахувати колонії вказані кошти, раніше передбачені на поновлення в мобілізаційному резерві запасів марлі, витрачених у свою чергу для виготовлення медичних марлевих масок в 2009 році з метою запобігання поширенню вірусу грипу типу А/Н1N1 (свинячого грипу).

Крім Качанівської колонії, уряд вирішив також перерахувати кошти в розмірі 659,6 тис. гривень Дніпропетровській виправній колонії №34 (Дніпропетровська область), 960,8 тис. гривень Чернігівській виправній колонії №44 (Чернігівська область), а також 898,7 тис. гривень Уманській виправній колонії №129 (Черкаська область).

Кабмін також ухвалив передати в розпорядження Державної пенітенціарної служби для подальшого розподілу між установами виконання покарань 5,5 млн медичних масок, які за рішенням уряду в 2009 році були виготовлені для боротьби із поширенням свинячого грипу.

Як відомо, у грудні 2009 року офіційні органи влади заявляли про епідемію вірусу в Україні типу А/Н1N1.

При цьому уряд на чолі із прем'єр-міністром Юлією Тимошенко вдався до рішучих заходів з боротьби з епідемією.

Водночас, результати соціологічних опитувань показували, що більшість громадян вважала інформацію в ЗМІ про масштаби й наслідки епідемії свинячого грипу перебільшеною.

З кінця грудня 2011 року Тимошенко відбуває покарання в Качанівській колонії.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!