"Київміськбуд" хоче реалізувати програму дешевої іпотеки

Вівторок, 8 травня 2012, 18:28

ПАТ "Холдингова компанія "Київміськбуд" планує брати участь у програмі здешевлення вартості іпотечних кредитів для забезпечення доступним житлом громадян.

Про це повідомив президент "Київміськбуду" Ігор Кушнір, передає УНІАН.

"Компанія як провідне підприємство будівельної галузі України обов'язково братиме участь у програмі здешевлення вартості іпотечних кредитів", - сказав він.

На сьогоднішній день у планах компанії запропонувати в програму квартири у новобудовах у Житомирі та Севастополі (будівництво розпочнуть у 2012 році), в Луганську та Ялті (об'єкти на 50% готові), а також цілий ряд об'єктів у Києві.

За словами Кушніра, вартість квадратного метра в програмі дійсно близька до собівартості будівництва, але враховані інтереси, як громадян України, так і будівельних компаній.

У програмі прописані додаткові умови: "для населених пунктів, розташованих в 15-кілометровій зоні від Києва, Севастополя, Сімферополя та обласних центрів, розрахункова вартість житла може бути збільшена на 10%. Допускається перевищення нормативної площі і розрахункової вартості житла не більше ніж на 25%".

Нагадаємо, змінами до державного бюджету 2012 року передбачено виділення 1 млрд гривень на програму часткової компенсації відсоткової ставки кредитів комерційних банків громадянам для придбання житла.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"