В Росії не знають про свою згоду переглянути газові угоди

Четвер, 31 травня 2012, 14:25

Російський віце-прем'єр Аркадій Дворкович, який курирує ПЕК, заявляє, що в нього немає інформації про готовність російського керівництва переглянути газовий контракт із Україною.

Так він прокоментував заяву прем'єра Миколи Азарова про те, що Росія погодилася повернутися до перегляду газових контрактів.

"У мене таких даних поки не було. Консультації з українською стороною ведуться в постійному режимі, дуже багато зустрічей і переговорів у всіх складових газового співробітництва", - сказав Дворкович.

"Нас, звичайно, хвилює, як буде складатися ситуація з балансами газового ринку в Україні цього року, узимку", - додав він.

"Чи вистачить оборотних коштів для накачування ПГС у наших українських партнерів для того, щоб потім не було перебоїв із постачанням газу до Європи при дотриманні задоволення всіх потреб українських споживачів. Все це дуже актуальні теми, але що стосується саме перегляду домовленостей, у мене немає такої інформації", - сказав російський віце-прем'єр.

У свою чергу заступник глави адміністрації Кремля Дмитро Пєсков заявив, що Росія виходить із чинних законних угод.

"Росія була, є й буде готова прислухатися до думки наших партнерів, слухати їхні аргументи. Водночас, (Росія) також завжди була й залишається готовою давати будь-які роз'яснення. Ми виходимо, у першу чергу, із наявності чинних законних газових угод, відповідно до яких здійснюються постачання природного газу", - сказав Пєсков журналістам.

"Що стосується спілкування на цю тему, то воно ніколи не виключалося", - додав прес-секретар президента РФ.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!