Піраміда МММ-2011 завалилася - ЗМІ

Середа, 30 травня 2012, 14:11

У всіх філіях фінансової піраміди МММ-2011, заснованої Сергієм Мавроді, повністю припинені виплати вкладів.

Як повідомляють десятники і сотники даної піраміди, надійшло розпорядження про повне припинення виплат як виграшів, так і внесків учасників даної піраміди, передають "Коментарі" з посиланням на видання "Юрист онлайн".

У терміновому порядку припиняють свою роботу офіси і осередки системи МММ-2011, всі готівкові гроші, що знаходяться в офісах представництв МММ-2011 в терміновому порядку були вивезені в невідомому напрямку, карткові рахунки обнулені і заблоковані.

Як повідомляють самі учасники системи, зв'язок з так званими десятниками і сотниками системи повністю втрачений, виплати дійсно припинені.

У випадку, коли все ж вдається зв'язатися з адміністраторами піраміди, вкладники отримують однакову відповідь "Піраміда завалилася, всіх попереджали, грошей немає і не буде".

Заяви про те, що все всім платиться і піраміда функціонує не відповідають дійсності.

За словами учасників, вкладники, які встигли забрати свої гроші, втратили до 90% вкладу.

Як стало відомо виданню, засновник піраміди Сергій Мавроді визнав факт призупинення виплат.

"У зв'язку з призупиненням виплат виграшів просимо всіх учасників системи не піддаватися паніці і звернутися до своїх десятникам для забезпечення повернення вкладів. Точні терміни можна уточнити у своїх десятників", - написав Мавроді в своєму блозі.

У той же час, вкладники з різних міст України пишуть на форумах і на сторінках Facebook про масове закриття офісів в МММ-2011 в регіонах.

Також масово звучать заяви про відмову МММ-2011 повернути вклади.

Як повідомлялося, нещодавно засновник фінансової піраміди “МММ-2011” Сергій Мавроді визнав вразливість свого нового дітища до претензій з боку правоохоронних органів.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!