У рамках SIA’2012 була представлена програма нового покоління у сфері фінансових послуг для купівлі автомобіля ®

Середа, 30 травня 2012, 11:07

В рамках SIA’2012 відбулася прес-конференція оператора українського ринку придбання автомобілів у групах ТОВ "АВТО ПРОСТО". Захід для представників провідних вітчизняних засобів масової інформації був присвячений оновленій програмі для придбання автомобілів у групах "АвтоТак", яку створено з врахуванням побажань українських споживачів та досвіду функціонування програм придбання товарів у групах в інших країнах. Вперше в Україні й єдина у своєму сегменті програма "АвтоТак" нового покоління дає чітку відповідь на питання про гарантовані строки отримання автомбіля, яке завжди найбільше цікавить споживачів цієї послуги.

 

Під час прес-конференціі Голова Правління ТОВ "АВТО ПРОСТО" Наталія Гутварьова підкреслила: "У своїй діяльності ми постійно удосконалюємо та модернізуємо наш договір й наближаємо його до більш доступного прочитання, більш короткого викладення наших послуг, чіткішого розуміння з боку споживача". Пані Гутварьова також наголосила, що послуги з адміністрування фінансових активів для придбання товарів у групах законодавчо було визнано фінансовими послугами. "Ми сподіваємось, що затвердження ліцензійних умов насамперед дозволить удосконалити даний вид діяльності", - додала пані Гуварьова.

Програма придбання автомобілів у групах "АвтоТак" працює за підтримки найбільшого в Україні автовиробника, дистриб'ютора та постачальника сервісних послуг Корпорації "УкрАВТО".

Під час прес-конференції Начальник департаменту маркетингових комунікацій Автомобільної Корпорацій "УкрАВТО" Ірина Міхальова зазначила: "Досить багато людей обирають придбання за допомогою саме цього інструмента й отримують автомобіль. Для нас це важливий маркетинговий інструмент. Більш того, враховуючи довгостроковий досвід співробітництва й досвід наших колег, в тому числі міжнародний, ми вважаємо, що це - канал, який варто розвивати. Людям варто йому довіряти. Нам важливо давати споживачу вибір. Сподіваємось, що новий проект, який наразі представляє компанія "АВТО ПРОСТО", буде ще більш привабливим для споживачів".

Програма "АвтоТак" є зручним засобом для придбання нового автомобіля, який дозволяє набути право на його отримання, починаючи вже з першого місяця від дати початку функціонування групи, та у максимальний термін – 24 місяці, відповідно до бажання та можливостей клієнта.

Як пояснила Віталіна Буровська, Начальник департаменту маркетингу та управління продаж ТОВ "АВТО ПРОСТО": "Найважливіше питання, як для існуючих клієнтів, так і для потенційних покупців,- "Коли я отримаю автомобіль?". У нашій новій програмі ми даємо відповідь на це питання. Якщо учасник має можливість та бажання сплачувати авансові платежі, він набуває право на отримання машини, починаючи вже з першого місяця від дати початку функціонування групи. Якщо людина розраховує на оплату лише одного повного щомісячного внеска, вона знає, що гарантований найпізніший термін, коли вона матиме право на отримання автомобіля - 24-й місяць".

Довідка:

Придбання в групах - доступний для вітчизняного споживача спосіб купівлі автомобілів, що полягає у виплаті вартості автомобіля невеликими щомісячними платежами.

Марки автомобілів, які можна придбати за програмою - KIA, Chevrolet, ЗАЗ, Chery, ТАТА, I-VAN - автомобілі, які представлені у дилерській мережі "УкрАВТО".

Мережа "АвтоТак" налічує близько 170 салонів, розташованих у дилерській мережі Корпорації "УкрАВТО" та торгoвельних центрах по всій країні.

Детально про умови програми можна дізнатися безпосередньо в салонах та на сайті www.autotak.com.ua. Працює "гаряча лінія": 0 800 500 348 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів в межах України, з мобільних телефонів за тарифами мобільних операторів).

На правах реклами

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!