У Присяжнюка почнуть платити за бичків із 1 червня

Четвер, 3 травня 2012, 20:43

Виплати коштів за утримання великої рогатої худоби господарствам населення будуть розпочаті з 1 червня.

Про це під час брифінгу в Кабінеті міністрів заявив міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк, повідомляє прес-служба Мінагропроду.

Він нагадав, що Кабінет міністрів 23 квітня прийняв рішення про запровадження виплати спеціальної бюджетної дотації фізичним особам за утримання ними молодняку великої рогатої худоби, який народився в їх господарствах, та його збереження.

Міністр поінформував, що у травні буде проведена ідентифікація худоби у господарствах населення та завершена підготовка до проведення виплат.  

"За дорученням Кабінету міністрів прийнято рішення протягом травня провести повністю ідентифікацію великої рогатої худоби ветеринарною службою безкоштовно, а з 1 червня приступити до виплат дотацій", - сказав міністр.

Присяжнюк нагадав, що спеціальна бюджетна дотація виплачується за утримання молодняку ВРХ, який на момент подання фізичним особами відповідних документів у перший раз досяг певного віку у розмірі: за молодняк ВРХ 3-5 міс. – 250 гривень за голову, за молодняк 6-8 міс. – 500 гривень за голову, за молодняк 9-11 міс. (включно) – 750 гривень за голову.

У подальшому спеціальна бюджетна дотація виплачується фізичним особам за збереження молодняку ВРХ у розмірі 250 гривень за кожні наступні три місяці його утримання до досягнення 11 місяців.

Міністр також уточнив, що формування реєстрів фізичних осіб для нарахування дотації здійснюється сільськими, селищними, міськими чи районними у містах радами відповідно до документів, поданих громадянами.

Перелік документів включає: копію паспорта корови та молодняку ВРХ, копію паспорта особи, документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб-платників податків та копію довідки про відкриття рахунка в банку.

Дотацію фізичні особи отримають через органи Казначейства на відкриті рахунки в банку (або на картки), що забезпечить прозорий механізм її виплати.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Підпишіться на наші повідомлення!