Дніпропетровщина, щоб взяти кредит на зерно, може заставити театр, музей та лікарні

Вівторок, 29 травня 2012, 17:12

На Дніпропетровщині створили комунальне підприємство "Регіональний стабілізаційний фонд" Дніпропетровської обласної ради.

Про це повідомляє Радіо "Свобода" із посиланням на відповідне рішення Дніпропетровської обласної ради.

За словами голови облради Євгена Удода, депутати надали "Регіональному стабілізаційному фонду" право на закупівлю продовольчого зерна для забезпечення зернопереробних та хлібопекарських підприємств області, адже, за даними облради, 2012 року в регіоні очікується неврожай зернових: загинуло 37% площ посівів озимих і валовий збір, як очікується, буде на 17% меншим ніж минулорічний.

Загалом на закупівлю зерна, за рішенням облради, передбачено витратити 10 млн гривень з обласного бюджету, а також кредитні кошти.

Своїм рішенням облрада надала згоду комунальному підприємству "Регіональний стабілізаційний фонд" на залучення кредиту на суму 100 млн гривень.

Водночас, за рішенням облради, комунальне підприємство, беручи кредити у комерційних банків, може передавати їм в заставу деякі соціальні об’єкти області.

У переліку заставних будівель – близько півсотні об’єктів: Академічний театр опери та балету, Національний історичний музей імені Яворницького, обласна лікарня імені Мечникова, дитяча клінічна лікарня, дитячий будинок, педагогічний коледж, училище культури, санепідемстанція тощо.

За інформацією, оприлюдненою депутатом обласної ради Вікторією Шиловою, за це рішення проголосувала провладна більшість обласної ради.

Як зазначила Шилова, яку раніше виключили з фракції Партії регіонів, вона звернулася до прокурора області із проханням опротестувати це рішення.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!