Ахметов заплатить журналістам львівського мера 5 мільйонів за піар "Західенерго"

Вівторок, 29 травня 2012, 15:58

ПАТ "ДТЕК Західенерго" 22 травня за результатами тендеру уклало угоду з ПрАТ "Телерадіокомпанія "Люкс" на комплекс заходів зі зв’язків із громадськістю вартістю 5,35 млн гривень.

Про це повідомляє портал "Наші гроші" із посиланням на публікацію у "Віснику державних закупівель".

Кошти призначені на низку ініціатив та іміджеутворюючих проектів, спрямованих на формування позитивного іміджу та репутації "Західенерго" як ефективної та соціально відповідальної компанії, для чого буде проведений комплекс заходів зі зв’язків з громадськістю на території присутності компанії, яка контролюється групою Ріната Ахметова: Львівська, Івано-Франківська та Вінницька області.

Передбачене розміщення інформаційних статей у друкованих суспільно-політичних ЗМІ, розміщення коментарів фахівця у телерадіопрограмах, друкованих ЗМІ та мережі інтернет, участь у редакційних рубриках, розміщення тематичних рубрик в інформаційних програмах, участь в тематичних теле- та радіопрограмах, забезпечення інтерв’ю керівників підприємства для ЗМІ, організацію прес-турів на підприємства із подальшим розміщенням матеріалів в друкованих ЗМІ.

"Нестандартний PR-захід який повинен легко асоціюватися із компанією, проходити у вигляді діалогу, або збору інформації від цільової аудиторії, мати високий потенціал до вірусного маркетингу, максимально залучати соціальні мережі та Інтернет. Водночас даний захід має бути широко висвітлений в електронних ЗМІ та Інтернет", – ідеться у конкурсній документації.

В медіа має бути висвітлений щорічний звіт компанії "із роз’ясненням та акцентування на основні позитивні показники діяльності та плани на майбутнє".

"Із метою відслідковування та запобігання можливих негативних проявів у ЗМІ" має проводитись постійний моніторинг згадуваності "ДТЕК-Західенерго" у інформаційному просторі.

Окрім цього ТРК "Люкс" займатиметься організаціє круглих столів, семінарів, участю в загальноукраїнських виставках із проведенням BTL-event заходів, знімати відеоролики про роботу ахметівської компанії.

Також передбачені антикризові заходи у галузі зв’язків із громадськістю: формування первинного реєстру ризиків, розробка планів уникнення та реагування, поточне управління ризиками у галузі зв’язків із громадськістю у 2012 році, в тому числі моніторинг виникнення, ідентифікація та оцінка нових ризиків, розробка та впровадження заходів при виникнення ризиків.

Як відомо, львівське ПрАТ "Телерадіокомпанія "Люкс" контролюється групою мера Львова Андрія Садового. Своїх акціонерів компанія не розкриває.

До складу засновників входять Ігор Копестинський, Андрій Стецьків, Лариса Сенишина, Андрій Білоус, Віра Савчин.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!