Глава МВФ, яка вимагала від греків платити податки, сама їх не платить

Вівторок, 29 травня 2012, 13:47

Генеральний директор Міжнародного валютного фонду Крістін Лагард, яка в інтерв’ю британській газеті The Guardian 25 травня 2012 року жорстко вимагала від греків платити податки, сама їх не платить.

Ця новина викликала шквал критики у користувачів всесвітньої мережі, передає УНІАН з посиланням на інтернет-версію французької газети Le Figaro.

“Більшість не сприймає того факту, що колишній міністр економіки (Франції), яка заробляє зараз 380,939 тис євро на рік, не платить податки з прибутків”, - пише видання.

Лагард не сплачує податків завдяки положенням Віденської конвенції щодо дипломатичних відносин від 1961 року.

Згідно з цим документом, міжнародні функціонери отримують спеціальний статус, який звільняє їх від сплати податків.

Нагадаємо, 25 травня в інтерв’ю The Guardian Лагард заявила, що для греків прийшов час платити за рахунками.

Відповідаючи на запитання щодо того, чи може вона не звертати уваги на такі речі як неможливість отримання породіллями в Греції допомоги акушерки чи доступність для хворих греків життєво важливих ліків, Лагард зазначила: "Я більше думаю про маленьких дітей зі школи в маленькому селищі у Нігері, які навчаються лише дві години на день, сидячи втрьох на одному стільці, і які дуже цікавляться навчанням. Вони весь час у моїй голові. Тому я думаю, що їм потрібно навіть більше допомоги, ніж людям в Афінах".

При цьому Лагард підкреслила, що греки повинні сплачувати податки і, таким чином, допомагати самим собі.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"