Журналіста змусили звільнитися через теплиці Фірташа

Вівторок, 29 травня 2012, 11:21

Журналіст Роман Маренін під тиском написав заяву про звільнення з Чернівецької ОДТРК.

Про це журналіст написав у своєму блозі, передають "Коментарі".

"Керівництво ОДТРК поставило ультиматум мені - чи йду сам, або мене "йдуть" за прогул в 3 години", - пише Роман.

За словами Мареніна, причиною конфлікту стало прагнення захистити свій город в селі Синьків Тернопільській області, де будує тепличний комплекс олігарх Дмитро Фірташ.

Журналіст розповів, що вже довгий час веде боротьбу з керівництвом сільради, яка хоче забрати під будівництво землю біля батьківської хати Романа.

Інформацію про незаконні дії сільради Маренін неодноразово розповсюджував в ЗМІ, починаючи з 2010 року.

Проте останнім часом, як пише Роман, тиск посилився з боку «впливових людей, які час від часу приїжджають в село контролювати будівництво своїх теплиць».

"Я їжджу по маршруту "Чернівці-Заліщики-Синьків", захищаючи половину городу від сільради, яка хоче дати землю бізнесменам, а в цей час про кожний мій крок (навіть у вихідні) знає моє керівництво в обласній держтелерадіокомпанії, - пише Роман Маренін. - Я звільнився з роботи під тиском керівництва напередодні народження сина. Моя мати була змушена кинути роботу за кордоном і повернутися додому на невизначений термін - каже, що ляже під колеса грейдерів, які будуть рити газову трубу на нашій землі. Половину городу, з якого годується сім'я, до цих пір намагаються забрати".

Нагадаємо, Фірташ в 2011 році почав будувати в рідному селі Синьків Заліщицького району найсучасніший в Україні тепличний комплекс з вирощування помідорів і солодкого перцю.

У цьому ж селі він вже побудував новий будинок культури з бібліотекою, капітально відреставрував церкву, школу.

За інформацією видання, в минулому році аграрні структури, наближені до Фірташа, орендували сотні гектарів чорнозему в Заліщицькому районі Тернопільської області без договорів оренди.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"