Standard & Poor's присвоїло "Укрзалізниці" кредитний рейтинг "В-"

Вівторок, 22 травня 2012, 11:46

Міжнародне рейтингове агентство Standard & Poor's присвоїло "Укрзалізниці" довгостроковий кредитний рейтинг "В-" за зобов'язаннями в іноземній та національній валюті.

Про це йдеться в повідомленні S&P, повідомляє УНІАН.

Згідно з повідомленням, прогноз рейтингу "Позитивний".

Нагадаємо, в листопаді 2011 року віце-прем'єр-міністр – міністр інфраструктури Борис Колесніков повідомив, що "Укрзалізниця" планує в грудні 2011 року випустити євробонди.

23 березня генеральний директор "Укрзалізниці" Володимир Козак повідомив, що Державна адміністрація залізничного транспорту планує зробити випуск своїх єврооблігацій відкритим.

При цьому він не повідомив термінів і подробиць запланованого розміщення.

15 травня ц.р. В.Козак повідомив, що "Укрзалізниця" планує до осені цього року завершити роботу з розміщення єврооблігацій.

Державна адміністрація залізничного транспорту України є органом управління залізничним транспортом загального користування.

"Укрзалізниця" була створена в грудні 1991 р. До сфери її управління входять Донецька, Львівська, Одеська, Південна, Південно-Західна і Придніпровська залізниці.

З 22 березня 2012 року набув чинності Закон "Про особливості створення Публічного акціонерного товариства залізничного транспорту загального користування", який визначає правові, економічні та організаційні особливості створення Публічного акціонерного товариства залізничного транспорту загального користування, 100% акцій якого належать державі, на базі "Укрзалізниці".

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!