Олександр Янукович запевняє, що почав заробляти задовго до президентства батька

Вівторок, 22 травня 2012, 11:35

Президент корпорації "МАКО" Олександр Янукович заявив, що його бізнес почав розвиватися задовго до перемоги його батька на президентських виборах.

Відповідаючи на питання журналістів у Донецьку про те, чи не пов'язаний його добробут з інавгурацією Віктора Януковича, він відповів, що "це штучно сформована думка, яка нав'язується", повідомляє "Інтерфакс".

"Насправді, слухаючи ваше запитання, відразу можна пригадати казку про Іллю Муромця, який лежав довгі роки, а потім різко почав діяти. У бізнесі на жаль так не виходить, як в Іллі Муромця, коли раптом з нічого відразу виникло все. В бізнесі потрібні багато умов. Зокрема команда, на формування якої йдуть роки", - зазначив він.

Янукович також додав, що корпорація "МАКО" була зареєстрована ще в 2006 році.

"Всі наші великі будівельні проекти і фінансові проекти були запущені задовго до інавгурації Віктора Федоровича. Тому я не Ілля Муромець і те, чого ми добилися - це результат копіткої праці, мізки і досягнення команди", - сказав він.

Раніше,О.Януковіч, син президента України Януковича, в 2011 році сплатив як фізична особа 8 млн 524,470 тис грн податків.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!