Грузія допоможе Україні із транспортуванням скрапленого газу з Азербайджану

П'ятниця, 18 травня 2012, 20:58

Україна та Грузія будуть співпрацювати у галузі постачання азербайджанського зрідженого газу в Україну через територію Грузії.

Про це заявив перший віце-прем’єр Грузії Георгій Барамідзе, посилаючись на домовленості, досягнуті під час засідання міжурядової українсько-грузинської комісії з питань економічного співробітництва, повідомляє DT.UA.

За його словами, співпраця в цій галузі є стратегічно важливою для Грузії як транзитної країни.

"Не потрібно зайвий раз пояснювати значення диверсифікації енергетичних потоків. Грузія дуже зацікавлена виконувати конструктивну роль в цій сфері та створювати умови для конкуренції в цій сфері", - наголосив Барамідзе.

Він повідомив, що ключовими напрямами є співпраця двох країн у питаннях функціонування транспортного коридору "Вікінг", який з’єднає Чорне і Балтійське моря, спільне будівництво нових гідроенергогенеруючих потужностей на річках Грузії із можливістю організації експорту електроенергії в треті країни, а також відновлення функціонування телекомунікаційного маршруту, що з’єднує грузинський Поті з Варною у Болгарії.

"Це не повний список тих проектів, над якими ми надалі працюватимемо, але саме на цих напрямах було акцентовано увагу сторін під час роботи комісії", - сказав Барамідзе.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!