Україна знову відкрила кордони для білоруського молока

Понеділок, 14 травня 2012, 18:40

Державна ветеринарна і фітосанітарна служба України дозволила дев'яти молокопереробним підприємствам з Білорусі постачання продукції на український ринок.

Таке рішення прийнято на підставі домовленостей, досягнутих в ході засідання україно-білоруської комісії 3 травня 2012 року, повідомляє DT.UA із посиланням на прес-службу Держветфітослужби.

Право постачати продукцію в Україну, зокрема, отримали ВАТ "Рогачевський молочно-консервний комбінат", "Мозирські молочні продукти", ВАТ "Молочні продукти", "Агрокомбінат Снов", ВАТ "Савушкін продукт", ВАТ "Березовський сироробний комбінат", ВАТ "Бабусин глечик", ВАТ "Беллакт", ВАТ "Щучинський маслосирзавод".

Як повідомлялося, з 1 березня 2012 року Держветфітослужба України тимчасово призупинила ввезення молочних продуктів і свинини з Білорусі, оскільки, за заявою служби, в них був перевищений максимально допустимий рівень ветеринарних препаратів.

Після цього перший заступник голови Держветфітослужби Володимир Горжеєв заявив, що за умови надання гарантій контролю ситуації з молочною продукцією заборона буде знята.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"