Росія вважає, що Україна "швидко" прийде до Митного союзу

П'ятниця, 11 травня 2012, 18:38

Україна "достатньо швидко" ухвалить рішення про вступ до Митного союзу і Єдиного економічного простору Росії, Казахстану і Білорусі.

Таку думку висловив глава комітету Держдуми у справах СНД і зв`язках зі співвітчизниками Леонід Слуцький, якого цитує УНІАН.

"Я вважаю, що Україна братиме участь і в Митному союзі, і Євразійському економічному союзі, але до цього підходитиме або вже до цього підходить з обережністю", - сказав Слуцький.

Він зазначив, що наразі керівництво України вирішило подивитися на розвиток інтеграційних об`єднань на пострадянському просторі і ще раз вирахувати всі плюси і мінуси для себе.

При цьому Слуцький підкреслив, що за підрахунками відомих, не проросійських українських економістів, це принесе користь для економіки України, що наочно демонструє товарообіг між Україною і країнами Митного союзу.

"Україна прийде до Митного союзу, до Євразійського економічного союзу тоді, коли вважатиме за потрібне. Ми нікого, і Україну зокрема, за вуха не тягнемо. Ми не займаємося реінкарнацією Радянського Союзу - ми створюємо наднаціональну структуру, яка, перш за все, заснована на економічній інтеграції", - сказав він.

"Україні потрібен якийсь час, щоб ухвалити з цього приводу рішення… Буде це достатньо швидко, за моїми прогнозами", - сказав Слуцький.

Він підкреслив, що між Україною і РФ – "найтісніші зв`язки, і по найскладніших досьє буде знайдено спільний знаменник, у тому числі й у питанні інтеграції".

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"