Росія теж поскаржилася на українських податківців

Вівторок, 1 травня 2012, 10:22

Росія слідом за США заявляє про претензії компаній, що працюють в Україні, щодо повернення ПДВ, авансових зборів податку на прибуток, завищення митницею вартості ввезених товарів.

Про це повідомляє DT.UA із посиланням на радника, керівника групи економічної політики Посольства Росії в Україні Олексія Уріна.

Урін зазначив, що російський бізнес вкладає дуже значні кошти в українську економіку і, створюючи робочі місця і сплачуючи податки в бюджет країни, зацікавлений у надійному захисті своїх інвестицій.

Однак, за його словами, у низки компаній є претензії щодо повернення податку на додану вартість, авансових зборів податку на прибуток, завищення митницею вартості ввезених товарів.

"Окрема проблема - рішення судів, які часто відмовляють російським кредитним установам у задоволенні їхніх законних претензій і стають на бік несумлінних боржників", - сказав він.

"Поширена практика судового схвалення неповернення кредитів банкам із російським капіталам, що, звичайно, ускладнює кредитування українських компаній. За високих банківських ризиків чесні підприємці не можуть розраховувати на дешевий кредит, а це б'є по економіці в цілому", - вважає Урін.

Як відомо, раніше про подібні проблеми заявив посол США Джон Теффт.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!